एटिएमबाट पैसा आएन भने, अव सिधै सिइओलाई फोन गर्नुस्  (मोबाइल नम्बर सहित)

भदौ २७,
काठाडौ । नेपाल राष्ट्र बैंकले एटिएम नचले तत्काल बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत र सहायक प्रमुख कार्यकारी अधिकृतलाई फोन गर्न आग्रह गरेको छ । २ साताअघि नेप्सको सिस्टम ह्याक गरी ह्याकरहरुले ठुलो रकम चोरी गरेपछि नेप्समा आवद्द बैंकको एटिएममा समस्या छ ।

हालसम्म इन्टर बैंक कारोबार सुचारु हुन् सकेको छैन । नेपाली भुमि भन्दा बाहिर भएका एटिएममा धेरै समस्या देखिएको छ । नेपाल राष्ट बैंकले जुन सुकै स्थानमा भएका बैंकका एटिएममा समस्या आए पनि सिधै सीईओ र सहायक सीइओहरुलाई कल गर्न राष्ट्र बैंकले आग्रह गरेको हो । राष्ट्र बैंकले सम्भव भएसम्म आफै फोन गरेर र फोनबाट सम्भव नभए इमेलबाट समस्या टिपाउन आग्रह गरेको हो ।

यसको लागि राष्ट्र बैंकले सीइओ र सहायक सीइओ हरुको नम्बर समत उपलब्ध गराएको छ ।

 

 

Name of Bank CEO email Address Mobile No
Bank Of Kathmandu Ltd. Mr. Shovan Dev Pant shovan.pant@bok.com.np,  9851016078
Citizens Bank Ltd Mr. Ganesh Raj Pokharel ganesh@ctznbank.com 9851081725
Global IME Bank Ltd. Mr. Mahesh Sharma Dhakal (Act) mahesh.sharma@gibl.com.np 9851048251
Janata Bank Nepal Ltd. Mr. Parshuram K Chhetri parshuram.chhetri@janatabank.com.np 9851034791
Machhapuchchhre Bank Ltd. Mr. Suman Sharma suman.sharma@mbl.com.np 9851134975
Nepal Bangladesh Bank Ltd. Mr. Gyanendra P. Dhungana ceo@nbbl.com.np 9851022005
NIC Asia Bank Ltd. Mr. Roshan Kr. Neupane roshan.neupane@nicasiabank.com 9851245904
Prabhu Bank Ltd. Mr. Ashok Sherchan Ashok.Sherchan@prabhubank.com 9851019992
Prime Commercial Bank Ltd. Mr. Narayan D. Manandhar executive.secretary@pcbl.com.np 9851030186
Siddhartha Bank Ltd. Mr. Shambhu N Gautam shambhu@sbl.com.np 9851047916
Sunrise Bank Ltd. Mr. Janak Sharma Poudyal janaksharma.poudyal@sunrisebank.com.np 9851106509
 Dev Bikas Bank Mr. Bijay Bahadur Shrestha bijay@devabank.com.np; 9851048440
 Jyoti Bikas Bank Mr. Manoj Kumar Gyawali manoj.gyawali@jbbl.com.np;  9851002067
 Om Development Bank Mr. Bishwo Mohan Adhikari bishwo.adhikari@ombank.com.np; bishwo_602@yahoo.com;   9856024097
 Shine Resunga Bikas Bank Mr. Prakash Poudel ceo@srdb.com.np; shine.prakash2@gmail.com; 9857028468
 Sangrila Devep. Bank Mr. Suyog Shrestha suyog.shrestha@shangrilabank.com 9851016500
 Excel Devp. Bank Mr. Dinesh kumar Pokharel pokhreldin@yahoo.com;  9852679714
 Lumbini Devp. Bank. Mr. Naresh Singh Bohra naresh.bohra@lumbinibikasbank.com 9851003479
Name of Bank DCEO email Address Mobile No
Bank Of Kathmandu Ltd. Mr. Shrawan Lal Maskay shrawan.maskay@bok.com.np 9851032446
Citizens Bank Ltd Mr. Bodhraj Devkota bodhraj.devkota@ctznbank.com 9851101930
Global IME Bank Ltd.  
Janata Bank Nepal Ltd. Mr. Sujit Shakya sujit.shakya@janatabank.com.np 9851032476
Machhapuchchhre Bank Ltd. Mr. Santosh Koirala Santosh.koirala@mbl.com.np 9841324500
Nepal Bangladesh Bank Ltd. Mr. Surendra Bhushan Shrestha surendraBhushan.Shrestha@nbbl.com.np 9851032612
NIC Asia Bank Ltd. Mr. Sudhir Nath Pandey sudhir.pandey@nicasiabank.com 9851075403
Prabhu Bank Ltd. Mr. Mani Ram Pokharel mani.pokhrel@prabhubank.com 9851060262
Prime Commercial Bank Ltd. Mr. Sanjeev Manandhar sanjeev.manandhar@pcbl.com.np 9851021034
Siddhartha Bank Ltd. Mr. Sundar Prasad Kadel sundar@sbl.com.np 9851046662
Sunrise Bank Ltd. Ms. Asha Rana Adhikary  asha.adhikary@sunrisebank.com.np 9851031861

Source: Nepal Rastra Bank